Вітальне слово

Економіст – одна з найпрестижніших професій. Випускники нашого факультету є відомі в Україні та далеко за її межами вчені, політики, підприємці, педагоги. Нинішні студенти, засвоюючи знання з економіки, математики, іноземних мов та інформаційних технологій, творитимуть вітчизняну економічну та наукову еліту, якій буде під силу забезпечити гідне місце нашої держави у світовій економіці та протистояти складним викликам третього тисячоліття.

Ваша енергія, знання, вміння та навики нині особливо потрібні українському суспільству, яке прагне стати гармонійним, благородним та справедливим. Наснаги нам усім і міцної віри у те, що економічна наука прискорить розвиток України та забезпечить достойне життя її громадян.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, любові та добра!

Декан економічного факультету
Ростислав МИХАЙЛИШИН