Новини

Стартувала серія тренінгів для студентів ОП “Бізнес-економіка” в рамках «Програми сприяння розвитку підприємництва»

21.09.2022 | 16:45

Новий навчальний рік студенти ОП «Бізнес-економіка» розпочали дуже активно!

В межах навчальної дисципліни «Економіка та організація Startup-бізнесу», яку викладає для студентів ОП «Бізнес-економіка» доцент Ільків Наталія, стартувала серія навчальних тренінгів на базі Сектору підприємництва та регуляторної політики Львівська міська рада.

Навчальні тренінги проводяться в рамках «Програми сприяння розвитку підприємництва» проєкту «Студентське підприємництво».

08 вересня 2022 р. відбулась гостьова лекція Оксани Куденчук на тему «Місцеві податки та збори».

Студенти мали змогу ознайомитися та обговорити:

Особливості прийняття ухвал про місцеві податки і збори
...

Читати »

Розпорядження декана №30 від 13.09.2022 р. про вакантні місця державного замовлення

13.09.2022 | 20:05

Форма заяви
Ознайомитись з положенням “Про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення” можна тут: https://www.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/Polozhennya-pro-perevedennya-ilovepdf-compressed.pdf

Читати »