Новини

Результати фахових вступних випробувань для вступу в МАГІСТРАТУРУ економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка (IІ зміна, до проведення апеляції)

27.07.2021 | 14:43

Результати фахових вступних випробувань для вступу в МАГІСТРАТУРУ на економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка (до проведення апеляції), які відбулись 26.07.2021 р.:
ІІ зміна (14:00 год)
[Облік і аудит; Фінанси і кредит; Маркетинг; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Консолідована інформація]

Читати »

Результати фахових вступних випробувань для вступу в МАГІСТРАТУРУ економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка (I зміна, до проведення апеляції)

26.07.2021 | 21:21

І зміна (10:00 год)
[Менеджмент, Економічна кібернетика, Міжнародна економіка, Бізнес-статистика і аналітика, Бізнес-економіка]

Читати »

Результати фахових вступних випробувань на БАКАЛАВРАТ економічного факультету на основі диплому молодшого спеціаліста (до проведення апеляції)

26.07.2021 | 18:53

Результати фахових вступних випробувань для вступу на БАКАЛАВРАТ економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка з дипломом МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА (до проведення апеляції), які відбулись 25.07.2021 р.

Читати »

Про участь проф. Струк Н.С. у вебінарі для академічних партнерів CIMA “Наукові дослідження – кращі світові практики та рекомендації СІМА”

22.07.2021 | 13:52

21 липня 2021 р. проф. кафедри обліку і аудиту, д.е.н. Струк Н. С., на запрошення СІМА Україна (The Chartered Institute of Management Accountants / Привілейований Інститут Управлінських бухгалтерів, Великобританія), взяла участь у вебінарі для академічних партнерів “Наукові дослідження – кращі світові практики та рекомендації СІМА”. Дякуємо за насичений і цікавий тренінг від експертів-дослідників університету Сіднея, консалтингової агенції та Технічного Директора СІМА.
Більше про подію

Читати »

Опубліковано проєкт стипендіального рейтингу студентів за ІІ семестр 2020-2021 н. р.

05.07.2021 | 14:09

До уваги студентів бюджетної форми навчання!
На сайті студентського відділу Львівського національного університету імені Івана Франка опубліковано проєкт стипендіального рейтингу за ІІ семестр 2020-2021 н. р. (з врахуванням затверджених Вченою радою Університету лімітів стипендіатів).
Цей рейтинг можна переглянути за посиланням https://studviddil.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/PROYEKT-REYTYNHU.pdf.