Новини

Економічний факультет Львівського університету посів почесне 4 місце в Україні у рейтингу Forbes за напрямом «Економіка»

18.04.2021 | 23:08

У своєму квітневому номері за 2021 рік авторитетний журнал Forbes опублікував список 100 найкращих факультетів України. До нього увійшли по 10 найкращих факультетів у кожному з 10 популярних напрямів.
Приємно відзначити, що почесне 4 місце у цьому рейтингу за напрямом «Економіка» посів економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.
Зауважимо, що загальна оцінка в рейтингу була сформована на підставі чотирьох складових – середнього балу зовнішнього незалежного оцінювання, рейтингу закладу вищої освіти, рівня розвитку інфраструктури та експертної оцінки факультету.

Читати »

Вийшов з друку навчальний посібник «Національна економіка України»

16.04.2021 | 14:18

На кафедрі економіки України вийшов з друку навчальний посібник проф. Л.С.Гринів і проф. М.В.Кічурчак «Національна економіка України».
У навчальному посібнику розглянуто теоретико-методологічні та прикладні засади розвитку національної економіки України. Досліджено предмет, особливості та теорії національної економіки, структуровано характер і стратегії розвитку економіки України, визначено напрями структурних змін, механізми її державного регулювання та окреслено стратегічні перспективи формування економіки сталого розвитку в Україні. Представлено аналітичний матеріал та оцінку соціо-еколого-економічних процесів та явищ, що відбуваються в національні економіці України. Ідентифіковано особливості формування конкурентного середовища...

Читати »

Розклад іспитів та графіки оформлення заліків для студентів 4 курсу та 2 курсу (скорочена програма) денної форми навчання економічного факультету (IІ семестр 2020-2021 н. р.)

15.04.2021 | 22:40

(2 семестр 2020-2021 н. р.)

Графік оформлення заліків для 4 курсу та 2 курсу (скорочена програма)

Розклад іспитів:
БАКАЛАВРАТ (з нормативним терміном навчання)

БАКАЛАВРАТ (зі скороченим терміном навчання)

Електронну версію розкладу іспитів та заліків студентів економічного факультету ДЕННОЇ форми навчання на 2 семестр 2020-2021 н. р. можна переглянути також на сайті факультету у рубриці СТУДЕНТУ\Денної форми навчання\Розклад заліків та іспитів або безпосередньо за цим посиланням.

Читати »

Кафедра економіки України сердечно вітає Лідію Святославівну Гринів, завідувача кафедри, із ювілеєм!

12.04.2021 | 18:46

У цей важкий час бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров’я та Божої ласки. Щиро дякуємо Вам за Вашу невпинну творчу працю та пишаємося роботою разом з Вами та під Вашим проводом!
З глибокою повагою, колектив кафедри

Читати »