Новини

Вітаємо переможців 1 туру Конкурсу перспективних лідерів CGMA 2020 (CGMA Emerging Leaders Competition 2020)!

25.07.2020 | 00:11

24.07.2020 р. компетентним журі у складі д.е.н., доц. кафедри обліку і аудиту Струк Н.С., к.е.н., доц. кафедри обліку і аудиту Попівняк Ю.М. та Senior Payroll Accountant, Nestle Business Services Lviv Федечко А.О. обрано переможців 1 туру Конкурсу перспективних лідерів CGMA 2020 (CGMA Emerging Leaders Competition 2020), який було проведено в онлайн-форматі на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, – команду “LembergTeam”!
Учасники команди – студенти 3 курсу спеціальності “Облік і оподаткування” економічного факультету: Барабаш Анастасія (капітан команди), Чорна...

Читати »

Онлайн конференція на тему «Інтегрована система збору і обробки статистичної інформації»

22.07.2020 | 11:23

В рамках програми виробничої практики студентів 3-го і 5-го курсів, спеціалізація «Економічна аналітика і бізнес-статистика», кафедра статистики разом з Головним управлінням статистики у Львівській області 21.07.2020 провели онлайн конференцію на тему «Інтегрована система збору і обробки статистичної інформації».
Учасники – студенти 3-го і 5-го курсів, викладачі кафедри, працівники Головного управління статистики у Львівській області.

Читати »

Першокурсниця економічного факультету Юлія Балан – призерка студентського творчого конкурсу проєктів «Територіальний розвиток громад в Україні» у м. Миколаєві

21.07.2020 | 16:37

У червні 2020р. відбувся Всеукраїнський студентський творчий конкурс проєктів «Територіальний розвиток громад в Україні» у м. Миколаєві.
Від Львівського національного університету ім.І.Франка було представлено наукову роботу студентки І курсу економічного факультету Балан Юлії Романівни на тему: «Організаційно-інституційні засади бюджетно-фінансової децентралізації в Україні: проблеми та перспективи».
В роботі проаналізовано процеси децентралізації в Україні. Зокрема організаційно-інституційні засади та процеси реформи бюджетно-фінансової децентралізації в Україні, її проблеми та перспективи на прикладі Глибоцької об’єднаної територіальної громади Чернівецької області.
Конкурсний проект Юлії зайняв гідне ІІІ місце. Науковий керівник...

Читати »

Про участь у Конкурсі перспективних лідерів CGMA 2020

13.07.2020 | 12:27

Кафедра обліку і аудиту з приємністю інформує про участь Львівського національного університету імені Івана Франка у Конкурсі перспективних лідерів CGMA 2020 (CGMA Emerging Leaders Competition 2020), який організовано нашим партнером – Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів (CIMA). Цей щорічний бізнес-конкурс заохочує студентів університетів до занурення у сучасний діловий світ, до проявлення талантів та отримання кращого розуміння і навичок, які їм потрібні для розбудови успішної кар’єри у бізнесі та фінансах.
Конкурс перспективних лідерів CGMA (CGMA Emerging Leaders Competition) у 2020 році...

Читати »

Кафедра статистики з 2 до 14 липня проводить інтенсив на тему “Робота з даними”

08.07.2020 | 13:28

Кафедра статистики у рамках промоції освітніх програм “Економічна аналітика і бізнес-статистика” (http://bit.do/eRyQj) і   “Економіка та правове регулювання в бізнесі”(http://bit.do/eRyQq), а також розвитку інформаційної культури користувачів з 2 до 14 липня проводить інтенсив на тему “Робота з даними”.
Цільова аудиторія – учні, студенти, викладачі, дослідники, аналітики, які зацікавлені у розвитку навиків роботи з даними з використанням електронних таблиць.
Приєднатись можна за посиланням https://cutt.ly/4oVxXIn.
Відеозапис першого заняття за посиланнням https://youtu.be/FPGQU-oXRiA.
Відеозапис другого заняття за посиланням  https://youtu.be/bYGnz_kbOC8?t=284.
Відеозапис третього заняття за посиланням https://youtu.be/0IllASDWR7g?t=285.
Файли для роботи...

Читати »