Групи студентів 1 курсу економічного факультету для вивчення іноземної мови

16.09.2020 | 17:53

Розподіл студентів 1 курсу економічного факультету за групами для вивчення іноземної мови:
Освітні програми “Економічна кібернетика”, “Економічна аналітика та бізнес-статистика”, “Економіка та правове регулювання в бізнесі”, “Маркетинг”
Спеціальності “Облік і оподаткування”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”
Спеціальність “Фінанси, банківська справа і страхування”
Спеціальність “Менеджмент”

Читати »

Інформація до розкладу занять щодо дисциплін вільного вибору студента, які проводять викладачі економічного факультету у 1-му семестрі 2020-2021 н. р. (денна форма навчання)

07.09.2020 | 14:21

До уваги студентів денної форми навчання!
Інформацію до розкладу занять щодо дисциплін вільного вибору студента, які проводять викладачі економічного факультету у 1-му семестрі 2020-2021 н. р., можна переглянути тут, або на сайті факультету у рубриці СТУДЕНТУ\Денної форми навчання\Розклад занять денної форми навчання.

Читати »