Новини

Про проведення гостьової лекції на тему “Вартість. Оцінка вартості” представниками міжнародної консалтингової компанії PwC для магістрів 1 курсу спеціальності “Облік та оподаткування”

06.12.2021 | 16:12

2 грудня 2021 року відбулась гостьова лекція Руслана Лернатовича на тему “Вартість. Оцінка вартості” у рамках співпраці економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової компанії PwC для магістрів 1 курсу спеціальності “Облік та оподаткування” в межах навчального курсу “Стратегічний облік і аналіз” (лектор – доц. Шевчук В.Р.). У формі жвавої дискусії і на прикладі кейсів було обговорено методи оцінки вартості компаній в міжнародній практиці.

Читати »

9 грудня 2021 р. в НТУ «Дніпровська політехніка» відбудеться XVІІ міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING»

04.12.2021 | 02:15

До уваги студентів, аспірантів та молодих вчених!
Кафедра маркетингу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» запрошує на XVІІ міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING», яка відбудеться 9 грудня 2021 р. у форматі відеоконференції на платформі ZOOM.
Детальнішу інформацію про цей захід можна отримати в інформаційному листі та на сайті конференції.

03.12.2021 | 18:03

Викладачі кафедри економічної кібернетики взяли участь у Програмі дистанційного міжнародного стажування викладачів, аспірантів та адміністративного персоналу з трансферу технологій GUTT.INUP в рамках проєкту «Партнерство університетів України та Німеччини з трансферу технологій» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
У межах стажування була сформована команда у складі в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики Зоряни Артим-Дрогомирецької, в.о. декана економічного факультету Ростислава Михайлишина, доцентів кафедри економічної кібернетики Ірини Паславської, Мирослава Дацка, Наталії Дацків, Василя Антоніва, Тараса Лагоцького, Володимира Вовка.
З метою покращення якості надання освітніх послуг...

Читати »

Про зустріч студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з представницею АССА в Україні

03.12.2021 | 14:51

2 грудня 2021 року відбулася зустріч студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з представницею АССА (Association of Chartered Certified Accountants) в Україні Вікторією Волотовською. Обговорювали нові можливості та переваги у професійному розвитку та кар’єрному зростанні завдяки здобуттю престижної міжнародної кваліфікації АССА для випускників кафедри обліку і аудиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Читати »

Розклад занять для студентів 1 курсу БАКАЛАВРАТУ економічного факультету ЗАОЧНОЇ форми навчання на 1 семестр 2021-2022 н. р. (зимова сесія)

03.12.2021 | 12:47

До уваги студентів 1 курсу освітнього ступеня «бакалавр» економічного факультету заочної форми навчання!
Електронну версію розкладу занять на 1 семестр 2021-2022 н. р. (зимова сесія) можна переглянути на сайті факультету у рубриці СТУДЕНТУ\Заочної форми навчання або безпосередньо за цим посиланням.