Новини

Запрошуємо на міжкафедральний науковий онлайн-семінар “Економічний механізм стимулювання інноваційної діяльності промислових підприємств України”

26.05.2020 | 13:22

* Для отримання доступу до онлайн-трансляції семінару в ZOOM просимо звертатися за електронною адресою кафедри статистики: statystyka@i.ua

Читати »

Розпорядження декана №22 від 19.05.2020 р. про нарахування додаткових балів до рейтингового бала студентів за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності

20.05.2020 | 14:43

До уваги студентів економічного факультету бюджетної форми навчання та керівників студентських організацій!
Просимо ознайомитись із розпорядженням декана №22 від 19.05.2020 р. про нарахування додаткових балів до рейтингового бала студентів за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності.

Зверніть увагу на те, що відповідно до цього розпорядження студенти економічного факультету, які претендують на додатковий бал за участь у науковій, громадській та спортивній діяльності, до 06 червня 2020 р. дистанційно подають Стипендіальній комісії економічного факультету заяву та відповідні документи, що підтверджують їхні досягнення...

Читати »