11 травня 2021 року о 11.50 год відбудеться практичний вебінар за участю представників компанії “Nestlé Business Services Львів” за темою «Презентація засобів та інструментів Microsoft Power BI у бізнес-аналітиці».

10.05.2021 | 13:14

Доступ до вебінару відбудеться за відкритим посиланням у розкладі економічного факультету.

Мета вебінару – ознайомити студентів, аспірантів та усіх зацікавлених викладачів і дослідників з можливостями повного пакету  Microsoft Power BI у бізнес-аналітиці на прикладі компанії “Nestlé, а саме практичне застосування інструментарію Power BI у аналітиці даних (імпорт даних, побудова змістовних дашбордів, використання Dax у обчисленнях, поширення звітів і налаштування доступу до звітів).