14 червня 2023 року завершилась робота Екзаменаційної комісії освітньої програми “Економічна кібернетика” спеціальності 051 “Економіка” щодо підсумкової атестації бакалаврів.

20.06.2023 | 10:35

Колектив кафедри економічної кібернетики та завідувачка к.е.н., доц. Зоряна Артим-Дрогомирецька вітають випускників кафедри з успішним завершенням навчання та присвоєнням кваліфікації «Бакалавр з економіки за спеціалізацією «Економічна кібернетика»»!

Дорогі випускники! Дякуємо Вам за цікаві проєкти та плідні результати. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – потужне майбутнє нашої Батьківщини!
Бажаємо Вам щасливої долі, оптимізму, натхнення, наполегливості, особистих перемог, реалізації задумів та успішного вибору професійного шляху!