27 жовтня 2023 р. Відбувся тренінг з розвитку стартапів для студентів-кібернетиків

31.10.2023 | 18:40

27 жовтня 2023 р. в ауд. 205 економічного факультету відбувся кількагодинний тренінг з розвитку стартапів для студентів бакалаврату освітньої програми «Економічна кібернетика». Тренінг проходив в межах практичної підготовки з всеукраїнського курсу «Створення та розвиток IT-продуктів» (викладачка Лариса Зомчак).

Провів тренінг Олег Дума –  бізнес-тренер, підприємець, ментор стартапів у Tech startup school, координатор проєкту EUSLink — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices».

Участь у Boot camp тренінгу взяли близько пів сотні студентів, а розпочався він із вступного слова завідувачки кафедри економічної кібернетики Зоряни Артим-Дрогомирецької. Під час заходу студенти дізнались, де шукати ідеї для стартапів та поділились власними ідеями, опрацювали методи аналізу цільової аудиторії, способи формування унікальної ціннісної пропозиції та пошуку конкурентних переваг для стартапу. Організувала захід доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак.