28 березня 2023 р. в межах курсу «Оподаткування юридичних і фізичних осіб» (лектор – доц. Віра Кміть) та в рамках співпраці кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту зі стейкхолдером відбулась онлайн-зустріч та гостьова лекція на тему “Електронний кабінет».

28.03.2023 | 20:47

Онлайн зустріч зі стейкхолдером

Дякуємо лектору – начальнику управління податкових сервісів Головного управління Державної податкової служби у Львівській області – Ризванюк Тетяні Олексіївні за змістовні кейси, цікаву інформацію та корисні поради щодо особливостей застосування е-сервісів на прикладі функціонування Електронного кабінету платника податків.

Учасники онлайн-зустрічі – студенти спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування» – мали можливість поставити запитання та отримати відповіді на них, а також оцінити переваги податкової діджиталізації.

Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю начальнику відділу розвитку персоналу Іваненко Марині Валеріївні та сподіваємось на подальшу кооперацію.