28 травня 2024 року відбулося засідання секції кафедри менеджменту в рамках XXXI Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми функціонування господарської системи України»

03.06.2024 | 14:26

28 травня 2024 року відбулося засідання секції кафедри менеджменту в рамках XXXI Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених  «Актуальні проблеми функціонування господарської системи України».

В межах секції «Менеджмент» було розглянуто ключові проблеми управління в умовах сьогодення. Участь взяли студенти 2-4 курсу освітнього рівня бакалавр та 1 курсу магістратури. Доповіді були актуальними, змістовними та відображали критично важливі аспекти управлінської діяльності.