29 березня 2023 року студенти освітньої програми “Економічна кібернетика” взяли участь у зустрічі директора департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степана Куйбіди зі студентами економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

31.03.2023 | 00:37

На зустрічі також були присутні декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, представники адміністрації та викладачі факультету.
Степан Куйбіда розповів про структуру та функції департаменту економічної політики; особливості роботи в мирний та військовий час; нові виклики, пов’язані з війною, зокрема: організацією релокації бізнесу, підтримки нових ініціатив тощо; пояснив специфіку функціоналу Львівської обласної військової адміністрації, коли координація силового блоку та всі важелі управління перейшли в регіони; зупинився на особливостях нових діючих кредитних державних програмах; говорив про проблеми, які виникають в роботі управлінців, а також про перспективи відбудови країни.
У ході спілкування Степан Куйбіда відповів на запитання викладачів і студентів та запросив присутніх на стажування в обласній адміністрації, де вони матимуть можливість ознайомитись з роботою працівників Департаменту та зануритись у роботу системи апарату обласної адміністрації.