30 червня 2023 року відійшла у вічність старший викладач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту МРОЧКО Мирослава Сергіївна

30.06.2023 | 16:05

Колектив економічного факультету з глибоким сумом повідомляє, що 30 червня 2023 року відійшла у вічність наша колега, багаторічний секретар Вченої ради економічного факультету, старший викладач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту МРОЧКО МИРОСЛАВА СЕРГІЇВНА.

Була висококваліфікованим педагогом, освіченою, доброю, щирою та чуйною людиною. Ніколи не залишалась осторонь чужої біди. Завжди вболівала за колег по роботі та докладала усіх зусиль для розвитку кафедри і факультету.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу близьких, рідних покійної. Світлий спомин про Мирославу Сергіївну назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять

Оновлено:
Заупокійна молитва (парастас) відбудеться у неділю, 2 липня, о 18.00 у капличці за адресою: вул. Пекарська, 52.
Чин похорону відбудеться у понеділок, 3 липня, о 11.00 у капличці за адресою: вул. Пекарська, 52.