31 жовтня 2019 року – фінал VIII Конкурсу студентських рекламних відеопроектів «Екологія: питання часу»

30.10.2019 | 20:47

31 жовтня 2019 року кафедра маркетингу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка презентуватиме роботи фіналістів VIII Конкурсу студентських рекламних відеопроектів на тему «Екологія: питання часу».

Конкурс студентських рекламних відеопроектів – це унікальний молодіжний просвітницький проект, який об’єднує креативне студентство, соціально-відповідальний бізнес та представників органів місцевої та обласної влади.

Метою Конкурсу є створення соціального рекламного продукту, який продемонструє бачення важливих соціальних проблем очима молоді, дозволить розкрити студентам свій творчий потенціал, проявити нестандартне мислення при вирішенні завдань. Цьогоріч до участі в Конкурсі долучились учасники з багатьох навчальних закладів різних міст України. У фіналі Конкурсу буде представлено лише 13 кращих студентських проектів.

Партнерами цьогорічного Конкурсу стали департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації та Львівська міська рада. Генеральним партнером заходу виступила компанія «Сільпо». Також серед меценатів заходу – ТзОВ «Родинна ковбаска», Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, ресторан-пивоварня «Старгород», Аквапарк «Пляж».

Захід відбудеться:
Місце проведення: економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка (просп. Свободи, 18, ауд. 217)
Час: 16:00 – 18:00

Запрошуємо всіх охочих!