7 червня відбувся захід, організований Львівською МАН, спільно з кафедрами ЛНУ економічної теорії та маркетингу.

18.06.2023 | 18:33

☝️ Уважність до актуальних тем і спільний пошук до їх розв’язків завжди ведуть до захоплюючих подій із науковим спрямуванням. І нещодавно Львівська Мала академія наук, у співпраці з кафедрами економічної теорії та маркетингу Львівський національний університет імені Івана Франка, організувала такий захід, який виявився насиченим різноманітними актуальними роботами.

Один із найцікавіших аспектів заходу була секція «Актуальні тренди розвитку підприємництва в умовах воєнного стану», якою керували доцентка кафедри економічної теорії Кудин С.І., та доценти кафедри маркетингу Гнилякевич І.З. та Кушнір Т.М. Декан Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка – офіційна сторінка доцент Ростислав Михайлишин виступив з вітальним словом, чим неабияк мотивував учасників заходу до цікавих дискусій та подальших досліджень. Секція привернула увагу багатьох учасників з усіх куточків України, оскільки проблематика підприємництва в контексті воєнних конфліктів є особливо актуальною в сучасному світі.

Представлення актуальних робіт у рамках секції збагатило обговорення і привернуло увагу широкого загалу. Учасники поділилися своїми дослідженнями, розкриваючи нові підходи та інноваційні рішення, які можуть допомогти підприємцям адаптуватися до складних умов воєнного стану і навіть знайти нові можливості для розвитку. Вони обговорювали ефективні стратегії управління, використання цифрових технологій, створення інноваційних продуктів і послуг, а також залучення фінансування для підтримки підприємництва.

Такі заходи, організовані спільними зусиллями академічних та наукових установ, створюють майданчик для обміну знаннями, ідеями та дослідженнями, сприяючи зростанню наукового потенціалу та розвитку практичного досвіду. Вони покликані стимулювати інноваційність і розвиток підприємництва, зокрема в умовах складних соціально-політичних обставин.

Цей спільний захід Львівської Малої академії наук та кафедр Львівського національного університету імені Івана Франка економічної теорії та маркетингу виявився не лише надзвичайно продуктивним, але й здійснив важливий внесок у розуміння та вирішення проблем підприємництва в умовах воєнного стану.