7 липня 2023 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.08 “Гроші, фінанси і кредит” доцента нашої кафедри Яструбецької Лесі Сергіївни на тему “Фінансова безпека суб’єктів підприємництва в Україні в умовах гібридних фінансових конфліктів”

12.07.2023 | 20:23
Офіційними опонентами були:
– доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Варналій Захарій Степанович;
– доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, професор кафедри фінансів імені С.І. Юрія Західноукраїнського національного університету Дем’янишин Василь Григорович;
– доктор економічних наук, професор, в.о. декана факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету Міністерства фінансів України Корнєєв Володимир Вікторович.
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка Крупка Михайло Іванович.
Колектив кафедри щиро вітає Лесю Сергіївну та бажає їй подальших успіхів на науковій ниві задля розбудови фінансової системи України 💙💛