20 жовтня 2022 року відбувся благодійний захід «День кібернетика 2022»

21.10.2022 | 22:37

Святкування Дня кібернетика на економічному факультеті триває вже майже 50 років. Традиційно у його рамках відбулися турнір з міні-футболу, наукові конкурси, наукова гра (квест), конкурс відео та інші заходи. У змаганнях взяли участь не тільки команди студентів усіх курсів, але і викладачів кафедри.

Благодійний вечір – кульмінація свята, яке пройшло в актовій залі економічного факультету. Упродовж вечора студенти мали змогу показати свої таланти, відео-презентації освітньої програми «Економічна кібернетика», поспілкуватися із запрошеними випускниками минулих років, набути позитивних емоцій та неоціненного досвіду спілкування. Перше місце цього року у впертій боротьбі здобула команда студентів другого курсу.

Кожна команда представила патріотичні плакати, які прийняли участь в благодійному аукціоні. Усі виручені кошти передано на ЗСУ!

Дякуємо усім командам за участь та вітаємо 2-й курс із перемогою!