День кар’єри ЄС у Львівському університеті

24.09.2018 | 21:20

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у «Дні кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який відбуватиметься 26-27 вересня 2018 року у Львівському університеті (Університетська, 1).

«День кар’єри ЄС», організований Львівським університетом та Інформаційним центром ЄС, вже другий рік поспіль і збирає сотні зацікавлених людей навколо ідеї розвитку міжнародного співробітництва та кар’єри. Цей захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі.

Розпочнеться «День кар’єри ЄС» 26 вересня о 10.00 в актовій залі мотиваційною конференцією «Глобальні кар’єрні виклики для молоді». Промовці у коротких виступах ділитимуться власним досвідом, результатами досліджень, надихатимуть своїми кар’єрними досягненнями. Запрошені провідні експерти з управління персоналом від міжнародного бізнесу, науковці та практики з Польщі, Італії, Австрії, Данії, Німеччини, активні молоді люди з зарубіжним досвідом, що зробили стрімкий міжнародний старт у кар’єрі.

Цього дня 26 вересня у холі з 12.00 до 16.00 міжнародні компанії та молодіжні громадські організації й проекти, кадрові й освітні платформи презентуватимуть свої пропозиції та можливості для молоді. Молоді люди зможуть поспілкуватися із представниками компаній і дізнатися про програми стажувань та практики, ознайомитися із вакансіями для студентів і випускників, переваги участі в міжнародних громадських організаціях та проектах. Завершиться ярмарок кар’єри розіграшем подарунків.
Також для гостей заходу впродовж двох днів – 26 та 27 вересня – є чудова нагода безкоштовно відвідати актуальні тематичні тренінги та дізнатися про можливості безкоштовного навчання і стажування в ЄС, розвитку для підвищення свого професійного рівня:
26.09 – 14:00, актова зала «Програма Еразмус+ для студентів».
26.09 – 14:00, ауд. 216 «Відеорезюме та співбесіда онлайн»
27.09 – 11:40 ауд. 216 «Neuromanagement in Negotiation» (англ.),
27.09 – 13:30 ауд. 216 «Emotionall Intelligence for a Successful Career» (англ)

Насичена програма, провідні компанії, місцеві та іноземні експерти, двомовний формат і неформальне спілкування – впевнені, кожен зможе знайти корисну інформацію та активності для себе. Станьте активним учасником чудової події та реєструйтеся за посиланням https://goo.gl/gSrdp8

Більше інформації про подію – у соціальній мережі Фейсбук https://goo.gl/LDRuZS

Детальна програма дня, мотиваційної конференції та тренінгів подано у графічних додатках цього повідомлення.