ДОДАТКОВІ БАЛИ, які нараховано студентам економічного факультету за результатами досягнень у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.

10.06.2021 | 20:23

Шановні студенти!

Присимо ознайомитись із інформацією про ДОДАТКОВІ БАЛИ, які нараховано студентам бюджетної форми навчання економічного факультету за результатами досягнень у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.

Зверніть увагу на те, що:
1. Максимальне значення додаткових балів становить – 10 балів.
2. Максимальне значення додаткових балів за участь у спортивній діяльності становить – 10 балів.
3. Максимальне значення додаткових балів за участь у громадському житті – 6 балів.

Якщо сумарний додатковий бал студента перевищує вказані обмеження, то йому буде нараховано ЛИШЕ максимальний бал!

У разі виникнення питань щодо кількості нарахованих балів просимо до 10:00 год 14 червня 2021 р. звертатися до заступника декана Артим-Дрогомирецької З.Б. на корпоративну скриньку zoriana.artym-drohomyretska@lnu.edu.ua