Доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак взяла участь у роботі четвертої міжнародної конференції з питань сталого майбутнього 4-th International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters (ICSF) (23-26 травня 2023р.), яка проходила на базі Криворізького національного університету.

08.06.2023 | 19:51

Лариса Зомчак представила доповідь на тему «Sustainable development of Ukraine as a combination of social, economic and environmental components: structural econometric model of three-pillar approach» у секції Sustainable Socioeconomic Development, Governance, Legislation and Policy for Sustainability. Конференція з питань сталого майбутнього – це міжнародна рецензована конференція, яка є міждисциплінарною платформою для науковців, інженерів і практиків, які представляють свої результати досліджень, ідеї, розробки і застосування. Доповіді конференції супроводжувались активними обговореннями та дискусіями щодо проблем сталого розвитку.