Економічний закликає: “ЖИВІТЬ У СТИЛІ ЕКО!” і запрошує на фінал учнівського відеоконкурсу “ECO life”

10.05.2018 | 13:54

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівською міською радою організовують Конкурс учнівських рекламних відеопроектів «EСO LIFE: життя у стилі еко».

Презентація робіт фінальної частини Конкурсу відбудеться 11 травня 2018 р. о 15:00 год. на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка (просп. Свободи, 18, ауд. 217).

Конкурс учнівських рекламних відеопроектів «ECO life» – соціальний захід, спрямований на популяризацію природоохоронних цінностей серед учнівської молоді. Його мета – розкрити творчий потенціал молоді та стимулювати нестандартне мислення у процесі створення рекламного продукту. Виховання екологічної культури через створення соціального продукту у форматі реклами посилюватиме інтерес учнів до збереження навколишнього середовища міста та соціальної відповідальності у суспільстві загалом.

Конкурс зорієнтований на учнів 7-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл м.Львова. В рамках проекту конкурсанти презентуватимуть авторські роботи (відеоролики) на задану тематику. До фінальної частини Конкурсу допущено 15 відеороликів. Переможці визначатимуться у номінаціях: І, ІІ, ІІІ місця і «Приз глядацьких симпатій». На них чекають цінні призи від партнерів і спонсорів заходу.

Меценатом заходу виступив Тарас Демкура – віце-президент з питань регіонального співробітництва ICC Ukraine, співзасновник проекту «Життя в стилі ЕСО». Партнерами Конкурсу стали: мережа спеціалізованих магазинів «Комп’ютерний Всесвіт», Група Компаній T.B.Fruit, центр краси «Bednarska beauty center», Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, гуртовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», компанія «Genesis+».

Запрошуємо учнів шкіл, вчителів та усіх бажаючих відвідати наш захід та підтримати найкращі відеопроекти фіналістів.

Чекаємо!