Гостьова лекція для студентів ОПП “Менеджмент організацій і адміністрування”

07.12.2023 | 18:32

15 листопада відбулася гостьова лекція для студентів-бакалаврів та магістрів ОПП “Менеджмент організацій і адміністрування” на запрошення викладачів кафедри менеджменту Наталія Данилевич та Наталія Чопко в межах курсів «Стратегічне управління» та «Психологія лідерства». Її  провів випускник кафедри менеджменту Роман Дерега, підприємець, експерт з публічних виступів, тренер. На лекції доповідач поділився структурою, аргументами та основними правила результативних презентацій своїх продуктів, як розробити стратегію взаємодії з клієнтами. Попрактикувались зі студентами в сторітелінгу як ефективного інструмента презентації ідей та послуг.

Щиро дякуємо Роману Дерезі за те, що поділився тонкощами просування продукту та сподіваємося на майбутні зустрічі!