Гостьова онлайн-лекція на тему «Odoo/BJet ‒ інноваційні інструменти для управління бізнесом»

22.10.2021 | 16:18

22 жовтня 2021 року в рамках вивчення вибіркової дисципліни циклу професійної та практичної підготовки «Моделювання фінансово-економічних систем» за участі студентів 4 курсу освітньої програми «Економічна кібернетика», доцента кафедри економічної кібернетики Паславської Ірини Мирославівни та в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики Артим-Дрогомирецької Зоряни Богданівни відбулась гостьова онлайн-лекція на тему «Odoo/BJet ‒ інноваційні інструменти для управління бізнесом», яку провели проектний менеджер компанії Bjet Ольга Сивак та керівник ОСА Україна (Odoo Community Association) Олеся Шевчук.

BJet є прогресивним інструментом бухгалтерського/управлінського обліку та ефективного управління бізнесом. Завдяки швидкості, простоті використання та надійності він стає невід’ємним елементом  повсякденної роботи і допомагає бачити бізнес-процеси онлайн. Студенти ознайомилися із особливостями використання згаданої системи планування ресурсів підприємства (ERP-системи) для українського бізнесу, завданнями, які можна вирішувати з допомогою Odoo, а також отримали запрошення на участь у освітніх та рекрутерських проектах, які організовує компанія Bjet.

Результатом зустрічі стала пропозиція щодо співпраці між кафедрою економічної кібернетики економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та компанією Bjet у підготовці фахівців бізнес-аналітиків із використанням програмного забезпечення Odoo /BJet у викладанні освітніх компонент освітньої програми «Економічна кібернетика» для поглиблення набуття здобувачами спеціальних (фахових) компетентностей.

Дякуємо представникам компанії Bjet за змістовну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю.