28.03.2024 | 10:10

Кафедра економічної теорії організувала серію заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей Global Money Week.

Учасники заходів 22 березня 2024 року отримали чудову можливість не лише поглибити свої знання в галузі фінансів та економіки, а й активно взяти участь у захоплюючих дискусіях та конкурсах. 🎉💼

Програма заходів включала в себе:

🏆 Турнір з фінансової грамотності, де учасники змагалися у виявленні своїх знань та вмінь управління грошима.

💡 Науковий семінар на тему “Платіжної безпеки”, де обговорювалися актуальні аспекти захисту фінансових даних та попередження шахрайства.

🎨 Конкурс постерів із соціальної реклами “Мистецтво надійних паролів”, який відкривав широкі можливості для вираження та відображення теми кібербезпеки та безпеки фінансових операцій.

Дякуємо всім, хто приєднався до наших заходів та вніс свій внесок у підвищення фінансової грамотності та кібербезпеки! 🙌💻 Не забувайте, що обговорення тем, пов’язаних з платіжною безпекою та кібербезпекою, особливо в умовах війни, є надзвичайно важливим для нашого майбутнього!

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

#GMW2024 #GMWUkraine2024 #ProtectYourMoney #SecureYourFuture