05.06.2024 | 14:48

Кафедра економічної теорії щиро вітає доцента Моряк Тетяну Петрівну з чудовою перемогою під її керівництвом, Томашевської Ірини на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт учнів – членів МАН України !

Ірина, учениця 10 класу комунального закладу Львівської обласної ради «Обласний науковий ліцей», представила блискучу роботу на тему “Вплив сучасних міграційних процесів на ринок праці та економіку України”, яка отримала високу оцінку журі та заслужила перемогу.

Ця перемога – результат наполегливої праці, досліджень та натхнення. Ми пишаємося досягненнями наших талановитих учнів та викладачів, які сприяють розвитку науки та освіти в Україні.

Бажаємо Ірині та Тетяні Петрівні подальших успіхів та нових наукових звершень!