Кафедра економіки України вітає учасників дистанційної наукової конференції!

24.11.2020 | 15:48

20 листопада 2020 р. на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка у дистанційній формі відбулася XXVII Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ». Проведення конференції у дистанційному режимі стало цікавим інноваційним досвідом як для учасників, так і для організаторів події.

Викладачі кафедри економіки України є науковими керівниками цілого ряду доповідей, представлених на конференції. Зокрема, на пленарному засіданні студентка А.В.Мандзя представила доповідь на тему “НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ” під керівництвом завідувача кафедри економіки України, проф. Гринів Л.С. Крім цього, під проводом проф. Гринів Л.С. та проф. Кічурчак М.В. відбулося засідання секції економіки України. Було представлено 22 доповіді, 7 з яких підготовлені під керівництвом викладачів інших кафедр факультету. Це свідчить про стійкий та глибокий інтерес до проблем розвитку національної економіки з боку як студентів всіх економічних спеціальностей, так і широкого кола наукових працівників факультету.

Вітаємо учасників конференції та бажаємо подальшої плідної наукової роботи!