Колектив кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту вітає Яструбецьку Лесю Сергіївну з присудженням наукового ступеня доктора наук!

25.08.2023 | 11:09

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1035 від 23 серпня 2023 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора і доцента, а також присуджено наукові ступені кандидата і доктора наук.

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено Яструбецькій Лесі Сергіївні (00.08 «Гроші, фінанси і кредит»).

Щиро вітаємо з високим визнанням наукових здобутків! Бажаємо реалізації усіх наукових планів та задумів і якнайшвидшої перемоги України!