Гостьова лекція для студентів-магістрів ОП “Банківський бізнес і фінансові технології”

04.06.2024 | 16:12

Для студентів-магістрів ОП “Банківський бізнес і фінансові технології” (спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”) була проведена гостьова лекція на тему “Страховий менеджмент” із залученням заступниці директора департаменту управління регіональною мережею страхової компанії UNIQA Загричук Оксани Богданівни.

✅️ Оксана Загричук ознайомила студентів із особливостями страхового менеджменту та бюджетування у страхових компаніях. На зустрічі п. Оксана представила основні віхи розвитку страхової компанії UNIQA та проблеми страхування в умовах війни. Також було представлено багато іншої корисної та цікавої інформації, що викликало жваве обговорення та дискусії.

✅️ Щиро дякуємо Оксані Загричук за цікаву інформацію та практичні поради, які дозволять здобувачам сформувати якісні навики та отримати фахові компетентності для розвитку страхової системи України.