Львівський національний університет імені Івана Франка розпочав співпрацю з ІТ-компанією «YouControl»

02.04.2021 | 16:38

18 березня 2021 року підписано Меморандум про взаємодію і співпрацю Львівського національного університету імені Івана Франка та ІТ-компанії «YouControl».

«YouControl» – ІТ-компанія, що розробляє сервіси на основі відкритих даних, а також однойменна аналітична онлайн-система для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів.

Аналітична онлайн-система «YouControl» надає інформацію про фізичні і юридичні особи в Україні на основі відкритих даних. Реалізована в системі унікальна технологія дає змогу оперативно отримати актуальну інформацію про компанію або ФОП з численних джерел, включаючи державні реєстри та міжнародні дані. Система відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Інформаційно-аналітична платформа буде корисною у підготовці економістів та інших фахівців, які працюють з наборами даних в бізнесі, правовому консалтингу, соціальній сфері, публічному управлінні тощо.

Умовами Меморандуму передбачено, що студенти, аспіранти, викладачі та інші співробітники Львівського університету можуть безкоштовно отримати повний доступ до бази даних «YouControl» і вирішувати такі завдання:
– моніторинг офіційних відомостей контрагентів на основі відкритих даних;
– висновки з питань корпоративної економічної та інформаційної безпеки;
– бізнес-аналітика, комплаєнс, конкурентна розвідка.

Студенти, аспіранти і викладачі Університету можуть отримати доступ до повної бази даних онлайн-системи «YouControl» для навчальних і наукових цілей. Додаткову інформацію з питань доступу до даних можна знайти в інструкції, а також звернувшись до контактних осіб з реалізації програми співпраці:

  • Семен Матковський – завідувач кафедри статистики економічного факультету Львівського університету (email: semen.matkovskyy@lnu.edu.ua; email кафедри статистики: statystyka@i.ua)
  • Анжела Підхомна – менеджерка соціального напряму ІТ-компанії «Youcontrol» (email: anzhela.pidkhomna@youcontrol.com.ua;  facebook: www.facebook.com/angelapidhomna; сайт: https://youcontrol.com.ua; skype: angelika.pidhomna/)
  • Ірина Сновидович – керівниця Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Львівського університету (email: iryna.snovydovych@lnu.edu.ua)

Інструкція щодо отримання безкоштовного доступу
до бази даних інформаційно-аналітичної платформи «YouControl»

  1. Написати листа з корпоративної скриньки Львівського університету на адресу Анжели Підхомної – менеджерки соціального напряму ІТ-компанії «YouControl» (email: anzhela.pidkhomna@youcontrol.com.ua).
  2. У тексті листа зазначити особу і статус (студент, аспірант, викладач) з проханням надати можливість безкоштовно отримати доступ до бази даних інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».
  3. Для студентів Львівського університету потрібно вкласти у листі фото- або скан-копію студентського квитка.