Міжнародна співпраця кафедри маркетингу

03.11.2022 | 19:48

1 листопада 2022 року кафедра маркетингу провела міжнародну онлайн-зустріч зі студентами і викладачами Інституту технології та бізнесу в Чеських Будейовицях (Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích), Чеська Республіка. Доцент кафедри маркетингу Врублевська О. В. прочитала лекцію для студентів Інституту технології та бізнесу в Чеських Будейовицях, які опановують магістерську програму за спеціальністю «Маркетинг», на тему «Marketing in a Frangible World». У зустрічі також взяли участь керівник факультету корпоративної стратегії Інституту технології та бізнесу в Чеських Будейовицях Міхал Рушак, завідувач кафедри маркетингу Львівського національного університету імені Івана Франка проф. Майовець Є. Й., викладачі і студенти обох закладів освіти.

Варто відзначити, що останнім часом зроблено важливі кроки до розвитку співпраці нашого університету та України з Чеською Республікою. 22 серпня 2022 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала делегація Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки, яку очолював Міністр Владімір Балаш. А 31 жовтня 2022 року під час зустрічі в Києві Президент Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Чеської Республіки Петр Фіала підписали Спільну декларацію щодо євроатлантичної перспективи України.