На економічному факультеті Львівського університету підготовлено чергового доктора філософії за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”

12.04.2022 | 20:23

На економічному факультеті Університету 28 січня 2022 року відбувся захист дисертації випускника аспірантури кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Руслана Юрківа у спеціалізовані вчені раді ДФ 35.051.046 (голова ради – професор Назар Демчишак). Під науковим керівництвом завідувача кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Михайла Крупки Руслан Юрків успішно підготував дисертацію «Фінансовий потенціал інвестиційної діяльності суб’єктів малого підприємництва в Україні». 7 квітня 2022 р. рішення спецради було затверджено Наказом Міністерства освіти і науки України.

Щиро вітаємо Руслана Юрківа і його наукового керівника професора Михайла Крупку та бажаємо подальших наукових звершень!