Науковий семінар кафедри економіки підприємства на тему “Торгівля онлайн: бізнес з нуля”

28.06.2023 | 22:30

У сучасному світі не тільки студентам, але й викладачам необхідно постійно навчатися, розвиватися, бути «в курсі» нових трендів. Тому 21.06.2023 року на кафедрі економіки підприємства було організовано науковий семінар на тему «Торгівля онлайн: бізнес з нуля», який провела доцентка Анжела Швець.

Анжела Ігорівна розкрила основні питання щодо організації та просування торгівлі за допомогою онлайн інструментів. Особливо цінними були її напрацювання щодо ціноутворення та онлайн маркетингу.

Викладачі взяли участь в обговоренні тенденцій розвитку онлайн-торгівлі та шляхів вдосконалення ведення бізнесу в умовах складних викликів сучасності. Проведення наукового семінару дало можливість викладачам створити середовище для обміну знаннями та дослідженнями, зростання їх наукового потенціалу та педагогічних компетентностей.