Навчальний посібник проф. Реверчука С.К. “Грошово-банківські системи країн Азії, Австралії та Нової Зеландії”

09.10.2023 | 21:11

Вийшов з друку навчальний посібник:
Реверчук С.К. Грошово-банківські системи країн Азії, Австралії та Нової Зеландії: навч. посібник. Львів: “ГАЛИЧ-ПРЕС”, 2023. 160 с.

Посібник видано в межах навчальної дисципліни “Грошово-банківські системи”, яка читається для студентів-магістрів освітньої програми “Банківський бізнес і фінансові технології” ЛНУ імені Івана Франка.

У навчальному посібнику з’ясовано особливості та проблеми розвитку грошово-банківських систем Ізраїлю, Туреччини, Японії, Південної Кореї, Китаю, Сінгапуру, Австралії, Нової Зеландії.
Для студентів фінансових спеціальностей, викладачів та практиків, усіх, хто цікавиться теорією грошей і банківництва.