Нова монографія проф. Гринів Л.С. «Просторова стійкість: спроба фізичного макроекономічного аналізу»

28.08.2023 | 16:59

Вийшла в світ нова монографія проф. Гринів Л.С. «Просторова стійкість: спроба фізичного макроекономічного аналізу». Монографія опублікована англійською мовою «Spatial Sustainability: an Attempt of Physical Macroeconomic Analysis» та перекладена шістьма мовами світу.

Обгрунтовано новий напрям в науці про сталість – фізичний макроекономічний аналіз та його застосування в дослідженні та оцінюванні економічної цінності просторової стійкості наземних екосистем. Може бути корисним в прикладних дослідженнях економіки кліматичних змін та створенні відповідної системи превентивного менеджменту.

Автор вдячна Львівському національному університету імені Івана Франка та Уппсальському університету (Швеція) за надану можливість наукової роботи.