Олександр Пилипенко здобув диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціалізації «Економіка та економічна політика»

13.04.2020 | 17:43

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економіка та економічна політика».

У зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину, організатори змушені були відмовитись від проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу (підсумкової науково-практичної конференції) та підвести підсумки за результатами першого етапу. Відтак, на основі рейтингу, складеного після рецензування 69 наукових праць, що надійшли на конкурс із 43 закладів вищої освіти України, галузева конкурсна комісія визначила переможців інтелектуального змагання.

Члени авторитетного журі, до якого входило 26 провідних науково-педагогічних працівників з 15 закладів вищої освіти України, високо оцінили роботу студента економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Пилипенка Олександра. Його робота на тему «Роль валютних інтервенцій у монетарній політиці НБУ» була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо студента Університету та його наукового керівника – професора кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Ірину Грабинську. Бажаємо їм творчої наснаги, нових перемог і досягнень у науковій роботі та професійного зростання!