Ольга Павлишин – призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій»

16.04.2018 | 13:02

4-5 квітня 2018 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій».

Студентка 4-го курсу економічного факультету спеціальності «Менеджмент» презентувала перед учасниками та журі результати науково-практичного дослідження на тему «Стратегії розвитку інноваційних стартапів в Україні» та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Загалом на конкурс надійшло понад 131 наукових робіт з різних вищих навчальних закладів України. З-поміж них члени авторитетного журі відібрали лише 37 студентських робіт, автори яких і взяли участь у фінальному етапі в Києві.

Вітаємо Ольгу, а також їхнього наукового керівника – доцента кафедри менеджменту Львівського університету Маріанні Кохан! Щиро бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!