Онлайн лекція у рамках співпраці економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової компанії PwC

22.11.2022 | 15:54

14 листопада 2022 р. у рамках співпраці  економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової  компанії PwC відбулася онлайн лекція для студентів бакалаврських освітніх програм «Економічна аналітика і бізнес-статистика», «Економіка та правове регулюванні в бізнесі» на тему «Фінансова звітність за міжнародними стандартами».

Лекцію провела Христина Скіра – Assurance Senior Associate  (Team Lead at Lviv Service Delivery and Competency Centers).

У програмі зустрічі студенти також дізналися про особливості роботи у міжнародній компанії, яка надає аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості.

Марта Масюк – старший HR-спеціаліст у PwC – розповіла про те, які навики важливі для роботи у міжнародній консалтинговій фірмі, як приєднатися до її команди, у тому числі на етапі  стажування.

Форма для реєстрації в PwC: https://forms.gle/PBDZnXdqpuqsyHuN7