Онлайн-презентація результатів наукових досліджень студентів освітніх програм з економічної аналітики та статистики в університетах-партнерах

10.10.2021 | 09:33

13 жовтня 2021 р. о 18.10 у рамках співпраці кафедри статистики ЛНУ імені Івана Франка і кафедри статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії КНУ імені Шевченка відбудеться онлайн-презентація результатів наукових досліджень студентів освітніх програм з економічної аналітики та статистики в університетах-партнерах.

У програмі зустрічі –

• презентація наукового дослідження на тему «Пандемія COVID-19 в Україні: статистичний вимір».

Автори: Олександра Золотенкова, Анастасія Савченко, студентки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Науковий керівникЗінаїда Пальян,  канд. екон. наук, доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

• рекомендації щодо змісту і оформлення наукових робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з економічної аналітики і статистики.

Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за посиланням на ZOOM MEETING