Онлайн-семінар на тему «Використання інформаційно-статистичних продуктів у цифровій економіці» для студентів і викладачів ОП “Економічна аналітика та бізнес-статистика”

02.10.2020 | 16:08

30 вересня 2020 року з ініціативи кафедри статистики економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка та Головного управління статистики (ГУС) у Львівській області відбувся онлайн-семінар на тему «Використання інформаційно-статистичних продуктів у цифровій економіці». Начальник відділу поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю ГУС у Львівській області Оксана Голод розповіла викладачам і студентам освітньої програми «Економічна аналітика та бізнес-статистика»  про сучасні статистичні продукти для цифрової економіки (статбанк,  паспорт регіону, тематичні розділи, калькулятор інфляції, база даних «Зовнішня торгівля товарами»),  а також продемонструвала напрями і технології їх використання в аналітичній роботі.
зустріч