Попередній захист дисертації асистентки кафедри статистики Квак С.А.

04.06.2020 | 15:16

03 червня 2020 року відбувся міжкафедральний науковий семінар кафедри статистики, кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, кафедри інформаційних систем у менеджменті, кафедри менеджменту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час семінару учасники заслухали результати наукової роботи асистентки кафедри статистики Квак Світлани Анатоліївни на тему «Економічний механізм стимулювання інноваційної діяльності промислових підприємств України».

Робота виконана на кафедрі статистики економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка і подається на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством. Науковий керівник – проф. Гринькевич О.С.

ekon

Вітаємо Квак Світлану Анатоліївну з успішним попереднім захистом і бажаємо успіхів у завершенні роботи з оформлення дисертації!

Висловлюємо вдячність декану економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка доц. Михайлишину Р.В., проф. Приймаку В.І. проф. Крупці М.І., проф. Матковському С.О., проф. Гринькевич О.С., проф. Демчишаку Н.Б., проф. Дропі Я.Б., проф. Кульчицькому М.І., проф. Підхомному О.М., проф. Хоронжому А.Г., проф. Юринець З. В., доц. Вільчинській О.М., доц. Лутчин Н.П., доц. Марець О.Р., доц. Мельнику Б.К., доц. Миронюк А.К., доц. Панчишину Т.В., доц. Прокопович-Павлюк І. В., доц. Троханяку С.Р. за участь у семінарі і підтримку.