Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня освіти освітньо-професійної програми “Маркетинг”

01.12.2021 | 19:23

01.12.2021 р. на кафедрі маркетингу відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми “Маркетинг” зі спеціальності 075 “Маркетинг” денної та заочної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Метою даного заходу є встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження. Попередній захист відбувся у присутності завідувача кафедри, керівників кваліфікаційних робіт та інших науково-педагогічних працівників кафедри.

Кваліфікаційні роботи здобувачів на попередньому захисті було оцінено позитивно.
Бажаємо успішного захисту та подальших наукових звершень у царині маркетингу!