Практичні заняття з факультативного курсу «Computational Economics» (with Python)

18.10.2023 | 23:32

18 жовтня розпочинається цикл із п’яти практичних занять із факультативного курсу «Computational Economics» із викладачкою Anja Janischewski (Chemnitz University of Technology, https://www.tu-chemnitz.de/wirtschaft/vwl2/personal/janis.php.en)

26 вересня відбулась лекція prof. Dr. Torsten Heunrich, а уже з 18 жовтня відбудеться перше практичне заняття із M.Sc Anja Janischewski. Під час практичних занять студенти розглянуть, зокрема, такі теми: огляд Python і робота з даними (numpy, pandas, matplotlib); лінійна регресія (pandas, statsmodels); агентне моделювання та об’єктно-орієнтоване програмування; експерименти на агентних моделях, мережеві моделі тощо.

Факультативний курс «Computational Economics» (with Python) підготовлений у рамках проєкту «Learning Bridge Chemnitz – Lviv 2.0» (DAAD) для студентів освітньої програми «економічна кібернетика» у співпраці Технічного університету м. Хемніц (завідувач кафедри мікроекономіки Prof. Dr. Torsten Heinrich) та Львівського національного університету імені Івана Франка (доцентка кафедри економічної кібернетики Лариса Зомчак).