Про гостьову лекцію «Цифрова трансформація в бухгалтерському обліку: переваги та виклики» для студентів кафедри обліку і аудиту

25.04.2024 | 18:08

24.04.2024 р. у рамках співпраці економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка і міжнародної консалтингової компанії Pw відбулась гостьова лекція «Цифрова трансформація в бухгалтерському обліку: переваги та виклики» для студентів кафедри обліку і аудиту бакалаврських освітніх програм «Діджитал облік, бізнес-консалтинг і аудит» та «Облік, аналіз і оподаткування в бізнесі»🤩👍💪
Заняття відбулося в рамках курсів «Бізнес-консалтинг» і «Бухгалтерський облік в прикладних програмних продуктах» у інтерактивному форматі з обговоренням кейсів з реальної практики PwC та з демонстрацією можливостей практичного використання у роботі бухгалтера і аудитора таких сучасних діджітал інструментів як Optical Character Recognition (OCR), Continia Document Capture, DataSnipper, Robotic Process Automation (RPA) тощо. Це сприяло поглибленню розуміння студентами важливості оволодіння цифровими навичками в обліку, аудиті та консалтингу з метою безперервного підвищення ефективності згаданих видів професійної діяльності.
Щиро дякуємо лідеру команди бухгалтерів (Accounting Team Lead) Марті Думітрак за можливість отримати знання щодо сучасних цифрових технологій в обліку, аудиті та консалтингу, які студенти зможуть використовувати в реальних умовах роботи в майбутньому.
Чекаємо на нові зустрічі!🤝