Про інформальне навчання викладачів кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту за програмою «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти»

03.05.2023 | 11:18

Вітаємо доценток кафедри Віру Кміть та Ірину Приймак з успішним завершенням освітніх online-інтенсивів з підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» та отриманням сертифікатів обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС) з 15 березня по 19 квітня 2023 року.
Викладачі кафедри дякують команді ГО «Прогресильні» за 5 незабутніх тижнів, насичених професійно важливою інформацією, цікавими і змістовними кейсами, новими знаннями, інструментами та інсайтами від авторитетних та досвідчених спікерів.
«Прогресильні» – це прогресивна спільнота, українське ком’юніті активної громадськості, учасників освітнього процесу, які поділяють спільні цінності у реалізації своїх засадничих конституційних прав, свобод та інтересів задля поступального розвитку й відбудови України🇺🇦