Про онлайн-зустріч представників компанії BJet зі студентами третього курсу спеціальності “Облік і оподаткування”

27.03.2021 | 14:09

26 березня 2021 р. на запрошення викладача кафедри обліку і аудиту, доц. Юлії Попівняк відбулася онлайн-зустріч на платформі Microsoft Teams представників компанії Bjet Сивак Ольги, Лупач Олени, Черній Мар’яни та Середи Ольги зі студентами третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування».
Вдячні представникам компанії Bjet за насичену та змістовну лекцію, яка дозволила студентам не лише у теорії, а й на наглядному прикладі ознайомитися з можливостями комплексної автоматизації виконання облікових робіт на підприємстві зі застосуванням сучасного українського програмного продукту.