Про перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економічна кібернетика» у 2019/2020 н. р.

25.03.2020 | 20:09

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 та наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка від 12.11.2019 року № Н-392 на базі економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка в кінці лютого – на початку березня 2020 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» у 2019-2020 н.р.

На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією визначено 17 робіт-претендентів на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» у 2019/2020 н.р.

Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» запланована на 09-10 квітня 2020 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Однак у зв’язку із продовженням загальнонаціонального карантину до 24 квітня про умови проведення другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» буде повідомлено додатково!

Детальнішу інформацію про Конкурс можна отримати на веб-сторінці кафедри економічної кібернетики (http://www.cyber.lviv.ua) економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.