Про підвищення кваліфікації викладачів кафедри економіки підприємства від ГО “Прогресильні”

11.05.2023 | 02:00

Вітаємо викладачів кафедри економіки підприємства Світлану Урбу, Ольгу Червону та Мирославу Теплу з успішним завершенням курсу підвищення кваліфікації від ГО “Прогресильні” “Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти”, яке тривало з 15 березня по 19 квітня 2023 року.

Під час стажування викладачі кафедри ознайомилися з наступними темами:

1. Питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни?

2. Як спроектувати якісну освітню програму?

3. Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток.

4. Зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація.

5. Безбар’єрність та умови для інклюзивного навчання.

6. Синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices.

7. Чому успішний освітній процес повинен бути публічним?

8. Наука як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста.

9. Lifelong learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності?

10. Методи якісного навчання: лайфгаки від Прогресильних.

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації та успішного тестування учасники стажування отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 30 годин / 1 кредит ЄКТС.