Про підвищення кваліфікації викладачів кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту за програмою «Як творити інклюзивне освітнє середовище?»

05.01.2024 | 11:45

Вітаємо викладачів кафедри доценток Віру Кміть та Ірину Приймак із успішним завершенням навчання за програмою «Як творити інклюзивне освітнє середовище?» та отриманням сертифікатів з підвищення кваліфікації (30 год / 1 ЄКТС)!
🔷Цикл семінарів-тренінгів відбувався упродовж 16-21 грудня 2023 р. та був організований ЛНУ ім. І. Франка в рамках спільного проєкту з Хемніцьким технічним університетом.
🔶Спікери програми – викладачі та працівники факультету педагогічної освіти, ресурсного центру з інклюзивної освіти, центру соціального розвитку та громадських ініціатив. Серед запрошених гостей – ветерани війни та випускники Університету з інвалідністю.
☑️Отримані знання щодо інклюзивної освіти та навичок роботи зі студентами з різними особливими освітніми потребами сприятимуть створенню комфортного освітнього середовища та підвищенню якості освітніх послуг.