Про роботу секції «Економічної аналітики та бізнес-статистики» у рамках XXVIII Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених

15.05.2021 | 11:53

Традиційно на економічному факультеті ЛНУ імені івана Франка щороку відбувається Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених.

14 травня 2021 року у рамках XXVIII Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених  працювала секція «Економічної аналітики та бізнес-статистики». В її роботі прийняли участь студенти бакалаври 2-4 курсів спеціалізації “Економічна аналітика та бізнес-статистика” та “Економіка та правове регулювання в бізнесі”, а також викладачі кафедри статистики.

Дякуємо студентам за змістовні доповіді та свіжі ідеї!

Незважаючи на складну економічну ситуацію, наука продовжує поповнюватися молодими науковцями та дослідниками.