Про роботу студентського наукового гуртка “Облік і оподаткування”

08.03.2024 | 01:00

Студентська наукова робота є важливою частиною наукової роботи кафедри обліку і аудиту, оскільки дозволяє студентам отримати досвід у проведенні досліджень, аналізі інформації та формулюванні власних висновків і рекомендацій.
На засіданні студентського наукового гуртка «Облік і оподаткування» в лютому 2024 р. членами гуртка за участі представників кафедри обліку і аудиту було заслухано учасників гуртка, які представили свої студентські наукові роботи.
Уповноваженими членами комісії кафедри обліку і аудиту (проф. Раделицький Ю.О., проф. Ковалюк О.М, доц. Головчак Г.В. та доц. Дутчак І.Б.) було відібрано кращі роботи студентів для подання до участі у наступному турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».