Про участь доценток кафедри обліку і аудиту та економіки України у програмі Erasmus+

03.10.2023 | 23:24

Доцентка кафедри обліку і аудиту Ганна Головчак та доцентка кафедри економіки України Олександра Кривень з 21 по 28 вересня 2023 року перебували на стажуванні в Уппсальському університеті (Швеція) в межах програми міжнародної навчальної кредитної мобільності Erasmus+ КА 171, яка фінансується Європейською комісією та передбачає обмін досвідом і професійне зростання викладачів університетів згідно партнерських угод.
Представниці факультету відвідали лекції та науковий семінар в Департаменті бізнес-наук економічного факультету Уппсальського університету, поспілкувалися з професорами департаменту, зокрема з Jan Lindvall, Ulf Holm, Ivo Zander та лекторами Jenny Backman і Katarzyna Cieslak, керівницями магістерських та PhD програм Уппсальського університету.
Окрім того, доцентки ознайомили колег з Департаменту бізнес-наук з науковою та освітньою діяльністю економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка для розвитку подальшої співпраці та партнерських відносин.