Про участь кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту в навчальному онлайн-проєкті для викладачів від UGEN «Uni-Biz Bridge: коучинг, менторство, наставництво».

08.06.2023 | 16:53

✅15-17 травня 2023 викладачі кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту (Віра Кміть та Ірина Приймак) взяли участь в проєкті Uni-Biz Bridge від UGEN з темою «Коучинг, менторство, наставництво».
🔷 Основна мета Uni-Biz Bridge – побудувати «місток» між університетами та бізнесом. UGEN намагається подолати прірву між офіційною освітою та запитами, з якими студенти зустрічаються на ринку праці.
Дякуємо спікерам провідних компаній України за цікаві теми:
➡️Deloitte: «Підготовка студентів до реальності: soft skills, які допоможуть успішно розпочати карʼєру»;
➡️SoftServe: «Як формувати план саморозвитку та розвитку студента під час навчального курсу»;
➡️Genesis: «Менторство як інструмент взаємодії зі студентами»;
➡️МХП «SOFT і HARD: Як сформувати план розвитку своїх навичок»;
➡️ОККО: «Формат інтерактивної лекції з застосуванням інструментів менторингу і коучингу»;
➡️Infopulse: «Взаємодія та заохочення студентів в процесі навчання. Застосування практик»;
➡️KPMG: «Зворотній зв’язок (фідбек)».
🔶Отримані корисні знання та практичні кейси допоможуть покращити якість освітнього процесу та удосконалити професійні навички при взаємодії зі студентами.