Про участь кафедри обліку і аудиту у міжнародній зустрічі академічних чемпіонів CPA & CGMA

08.06.2023 | 13:19

06 червня 2023 р. проф. кафедри обліку і аудиту, д.е.н. Наталія Струк, як представник кафедри обліку і аудиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, взяла участь у міжнародній зустрічі академічних чемпіонів CPA & CGMA на платформі Zoom. В активному диспуті обговорили досвід викладання фінансового й управлінського обліку в університетах світу, окреслили перспективи розвитку знань у обліковій освітній сфері, виокремили пріоритетні наукові напрями роботи зі студентами й аспірантами з управлінського обліку. Внаслідок такої міжнародної співпраці заплановано доповнити освітню складову з управлінського обліку, що сприятиме удосконаленню освітніх програм підготовки здобувачів за усіма рівнями вищої освіти. Дякуємо Karen Phang (CPA ACMA CGMA Associate Director – CGMA Academic Initiatives) за організацію цікавої та насиченої дискусії!