Про участь кафедри обліку і аудиту у міжнародному вебінарі-диспуті про роль управлінського обліку у сталому фінансуванні й розвитку компаній

14.04.2023 | 11:41

12 квітня 2023 року кафедра обліку і аудиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (проф., д.е.н. Наталія Струк) взяла участь у міжнародному вебінарі-диспуті на платформі Zoom про роль управлінського обліку у сталому фінансуванні й розвитку компаній. Досвідчений спікер Geetha A Rubasundram (ACMA, CGMA), маючи понад 21 рік міжнародного корпоративного досвіду роботи у сфері фінансового та управлінського обліку, розповіла про те, як концепція сталого розвитку може бути інтегрованою у процес створення цінності в компанії. Наголосила на важливій ролі розвитку підходів до формування інтегрованої звітності в обліковій системі підприємства, зокрема комплексного відображення інформації про діяльність компаній у сфері сталого розвитку. Дякуємо Karen Phang (CPA ACMA CGMA Associate Director – CGMA Academic Initiatives) за можливість долучитися до цікавого та насиченого науково-практичного диспуту! Одержаний досвід сприятиме розробленню напрямів оновлення складових освітніх програм за спеціальністю 071 “Облік і оподаткування”.